Переклад на словацьку, переклад з словацької

Переклад на словацьку, переклад з словацької

перевод документов на словацкий, с словацкого, цены, заказатьПереклад документів на словацьку мову дуже часто вимагає для перекладу документів особистого характеру, часто такі документи називають шаблонними або стандартними. Шаблонні або стандартні документи - це паспорти, свідоцтва і т.д. Такі документи оцінюються, як одна умовна сторінка. Одна умовна сторінка - 1800 символів з документами і знаками пунктуації. Переклад документів на словацьку мову для компанії це переклад договорів, каталогів, сайтів, презентацій продукції або компанії і т.д. Такий переклад здійснюється трохи іншими перекладачами, спеціалізованими, які розбираються в необхідній тематиці перекладу і зможуть виконати навіть дуже складний переклад технічних, юридичних або медичних документів.

Бюро перекладів в Києві  надає послуги перекладу на словацьку і з словацької мови на протязі всього часу діяльності. Ми маємо в своєму розпорядженні всі необхідні інструменти і можливості, які потрібні для того, щоб виконати якісний переклад документів з словацької мови. Також ви можете замовити нотаріальний переклад документів або текстів, які вам будуть потрібні. У деяких випадках, якщо це необхідно, ви можете замовити переклад документів носієм мови. Зазвичай такі вимоги виникають при необхідності перекладу на іноземну мову документів зовнішнього користування, як каталоги або інструкції, а також договорів, презентацій і т.д.

Ціна на переклад документів з словацької мови і на словацьку мову - вартість

Вартість перекладу оцінюється завжди в залежності від деяких факторів, які впливають на ціну. Наприклад, це складність перекладу, терміновість перекладу, завірення, верстка перекладу і т.д. таких чинників дуже багато і ми враховуємо їх практично всі. Але також є фактори, які знижують вартість перекладу, наприклад, повтори в документі, дуже простий текст, вже перекладені частини документа, зручний для форматування формат документа і т.д. Ми також їх враховуємо у вартість перекладу. Наприклад, якщо ваш документ має дуже багато різних цифр, наприклад, вам потрібен переклад звіту, то ми приберемо всі цифри і не будемо розраховувати вартість перекладу з цифрами. Така ж ситуація з повторами і вже перекладеними документами. Більш докладно про те, як прискорити процес перекладу, а також виконати його в терміни, які потрібні вам, ви можете прочитати на сторінці - терміновий переклад документів і текстів.

#УслугаЦена, грн.
1 Перевод на словацкий с украинского или русского от 250 грн./1 страница
2 Перевод с словацкого на украинский или русский от 250 грн./1 страница
3 Нотариальное заверение перевода 150 грн./1 документ
4 Заверение печатью бюро 50 грн./1 документ
5 Срочный перевод документов 2-й тариф
6 Доставка переводов по Украине и Киеву от 40 грн.
7 Перевод на словацкий с привлечением носителя языка от 14 евро/1 страница
8 Вычитка/редактирование готового перевода 70% от стоимости перевода
9 Проставления штампа апостиль по запросу

Терміни виконання перекладу

Кожен переклад з словацької мови і переклад на словацьку мову виконується зі стандартною швидкістю перекладу, яка становить приблизно 5-7 умовних сторінок в день. Ми навели цю швидкість тільки для того, щоб ви могли приблизно порахувати термін виконання перекладу. Але термін перекладу завжди буде розрахований. Виходячи з таких же факторів, як і вартість перекладу - складність, терміновість і т.д. Тобто швидкість перекладу буде вам вказана, виходячи з особливостей перекладу саме вашого документа. Дана швидкість може бути як і вище середньої, так і нижче середньої. Для особистого розрахунку вартості перекладу варто все-таки орієнтуватися на середні терміни перекладу, які ми вказали раніше в цьому абзаці. Якщо у вас залишилися питання щодо термінів виконання перекладу, просто зателефонуйте нам за контактними телефонами або напишіть нам в пошту.

Замовити переклад на словацьку мову або переклад з словацької мови

Переклад документів на словацьку мову або з словацької мови ви можете замовити відправивши документи нам в пошту за допомогою вашої поштової скриньки або форму відправки документів на нашому сайті. У будь-якому випадку протягом 15 хвилин ми надамо вам відповідь, в якому будуть вказані терміни виконання перекладу, його вартість, а також всі необхідні питання щодо перекладу, які можуть у нас виникнути. Зазвичай це уточнюючі питання щодо необхідності завірення, якості скан-копії і т.д.

Цікаве і красиве відео про Словаччину

Share to friends
Бюро перекладів в Києві TranslationStudio