Переклад виписки з реєстру KRS

переклад виписки з krsВ агентство «TranslationStudio» звертаються клієнти не тільки за послугами перекладу стандартних документів, але і нестандартних або рідкісних, які розраховані для досягнення конкретних цілей. Оскільки за останні десятиліття зв'язки між Україною і Польщею стають все більш міцними, потреба в перекладі документів, необхідних для подачі саме в цій країні, збільшується з кожним днем.

Навіщо потрібен переклад виписки з реєстру KRS

KRS (КРС) - це загальнодержавний судовий реєстр в Польщі, в якому реєструються суб'єкти підприємництва, різні організації, фонди, фізичні особи-підприємці та інші категорії громадян. У цьому реєстрі можна дізнатися детальну інформацію та юридичний статус зареєстрованого суб'єкта. Крім того, тут міститься наступні дані:

  • номери: NIP, REGON і KRS;
  • у кого є право бути представником фірми і
  • на яких підставах;
  • адреса оформлення реєстрації та інші.

Кожен іноземний підприємець, який збирається відкривати свою справу в Польщі, повинен зареєструвати фірму в даному реєстрі. Це буде в згоді з польським законодавством.

Особливості послуг перекладу виписки 

Якщо вам необхідно виконати переклад виписки із судового реєстру KRS, а також нотаріально його запевнити, можете звернутися в агентство «TranslationStudio». Наші фахівці допоможуть вам оперативно і якісно перекласти документ на українську мову і завірити його у нотаріуса в найкоротші терміни. Такий документ можна подавати в державні органи України. Якщо вам досить завірити документ печаткою бюро перекладів, ми також можемо це здійснити.

Виписка з реєстру KRS не відноситься до категорії стандартних документів, незважаючи на те, що однакове оформлення. Незважаючи на це, терміни виконання перекладу стандартні і складають один-два робочих дня. Ми також можемо здійснити термінове замовлення, який буде виконаний протягом одного дня або наступний день.

Ціни та терміни виконання перекладу

Дізнатися про вартість і терміни на всі перераховані послуги конкретно у вашому випадку, ви можете, зателефонувавши в наше агентство «TranslationStudio» або виславши на нашу пошту всі необхідні документи для оцінки. Ціни на переклад або на одну і ту ж послугу можуть відрізнятися, так як багато залежить від обсягу.

Посилання:
  1. Офіційний сайт
  2. Переклади на польську

 

Share to friends
Бюро перекладів в Києві TranslationStudio