Переклад інвойсу

Переклад інвойсу в бюро перекладів TranslationStudio м. Київ

Переклад інвойсу - одна з популярних послуг агентства професійного перекладу «TranslationStudio». Інвойс є офіційний платіжний документ, який надається продавцем покупцеві, і містить список товарів/послуг, їх загальна кількість і вартість. Сьогодні українські компанії активно ведуть міжнародну комерційну діяльність з іншими країнами. Тому неможливо обійтися без перекладу інвойсу та інших бухгалтерських документів, таких як специфікацій, реквізитів компанії, рахунків-фактур. Від якості перекладу подібних офіційних документів безпосередньо залежить те, наскільки серйозним буде ставлення іноземних партнерів до самої компанії.

В агентстві «TranslationStudio» працює цілий штат висококваліфікованих перекладачів, редакторів, коректорів. Наші фахівці не тільки досконало володіють російською (українською) та англійською мовами, з якими їм доводиться працювати, а й мають профільну освіту в сфері економіки або торгівлі.

Труднощі перекладу інвойсів

Існує чимало складнощів у здійсненні перекладу бухгалтерських документів. Серед них можна виділити основні:

  1. Сувора трансформація структури вихідного документа. У тексті перекладу повинні бути максимально збережені формат, схеми, графіки, таблиці, а також грамотно передані реквізити, інформація про товари, умови реалізації угоди.
  2. Велика кількість специфічної лексики: бухгалтерська термінологія, найменування, скорочення.
  3. Робота з копіями документа. Часто нашим фахівцям доводиться працювати не з оригінальним документом, а з відсканованих і погано читабельним текстом. Перекладачеві доводиться витрачати додатковий час на те, щоб розшифрувати і обробити документ.

Ще один момент, про який не слід забувати. Для державних установ переклад інвойсу повинен пройти засвідчення перекладу інвойсу у нотаріуса. Оригінал (або копія вихідного документа) підшивається до перекладу і відправляється до нотаріуса. Документу буде присвоєно реєстровий номер.

Київське бюро перекладів TranslationStudio допоможе з будь-яким перекладом інвойсу

З усіма перерахованими труднощами практично кожен день доводиться стикатися нашим фахівцям. Тому доручати таку копітку роботу необхідно тільки професіоналам, а не любителям. Клієнти, які піклуються про свій імідж і репутацію перед іноземними партнерами, так і надходять, звертаючись в агентство «TranslationStudio».

Share to friends
Бюро перекладів в Києві TranslationStudio