Переклад документів для посольства Росії

переклад для посольства РосіїПосольства різних країн можуть пред'являти різні вимоги щодо пакету документів, а також їх перекладу і оформлення. Щоб у вас не виникло проблем з видачею візи в країну призначення, краще заздалегідь з'ясувати всі нюанси в самому посольстві або зайшовши на його офіційний сайт. Для виконання перекладу всіх необхідних документів краще звернутися в агентство професійного перекладу «TranslationStudio». Крім якісного перекладу ви можете замовити нотаріальне завірення документів і будь-які інші послуги.

Наші лінгвісти мають великий практичний досвід в цій сфері, виконують роботу на високому рівні якості і дотримуються всі терміни.

Що важливо знати про переведення документів для російського посольства в бюро перекладів TranslationStudio

Що важливо знати про переведення документів для російського посольства Найчастіше крім перекладу документів в російському посольстві вимагають також нотаріальне завірення перекладу. І в якихось випадках потрібно не тільки засвідчення підпису лінгвіста-перекладача, а й копії оригіналу. Всі ці та інші додаткові послуги можна замовити в агентстві «TranslationStudio».

Для того щоб дізнатися, які необхідно надати документи в агентство перекладів, зв'яжіться спочатку з нашими менеджерами будь-яким зручним для вас способом.

Критерії розрахунку вартості на послуги

Для стандартних і нестандартних документів вартість буде розрахована по-різному. У першому випадку під умовною сторінкою розуміється 1800 символів з пробілами. У другому випадку (нестандартні документи) ціни на переклад будуть розраховуватися відповідно до кількості знаків на сторінці.

Ми також здійснюємо терміновий переклад документів, але тільки за попереднім запитом. Якщо клієнт не може з якихось причин забрати готові документи в офісі нашого агентства, ми можемо доставити їх за вказаною адресою або на електронну адресу.

Терміни виконання перекладу в бюро перекладів TranslationStudio

У нас немає стандартних термінів для виконання перекладів, оскільки не існує стандартного пакету документів для російського посольства. Ми можемо вказати тільки приблизні терміни, які становлять переклад до 10 документів на добу. У перекладачів агентства «TranslationStudio» великий досвід роботи з перекладом і оформленням документів для посольств, тому за запитом замовника вони можуть виконати замовлення вже на наступний день замість загальноприйнятого терміну в 2 робочих дня. Однак для нестандартних документів терміни необхідно уточнювати заздалегідь.

Посилання
  1. Посольство Росії в Україні
  2. Контакти посольства 
Share to friends
Бюро перекладів в Києві TranslationStudio