Переклад документів для британської візи

Перевод документов для британской визы

Переклад документів для британської візи - на що необхідно звернути увагу. Щороку Великобританію відвідують мільйони туристів. Хоч би якими були цілі вашої поїздки в цю країну, першим кроком буде збір і переклад документів на англійську мову для отримання візи. Щоб співробітник посольства дізнався всю необхідну інформацію про претендента про цілі поїздки, терміни перебування, фінансове становище, важливо надати грамотний переклад документів. Неточності, спотворення в даному випадку виключені - текст документів повинен бути зрозумілий візовому офіцерові. Подаючись на візу, у вас повинен бути зібраний повний пакет документів, виконаний переклад документів на візу і не повинно бути помилок. В іншому випадку візове звернення буде відхилено візовим офіцером.

У більшості випадків не потрібно виконувати нотаріальне завірення перекладу документів для посольства Великобританії (Англії). Щоб не хвилюватись з приводу пошуку професійного перекладача, краще відразу звертатися в агентство перекладів, де знають всі нюанси по підготовці документів на британську візу і зможуть вам допомогти. Компанія «TranslationStudio» приймає замовлення в будь-який час і зручним для вас способом.

Які документи перекладати для посольства Британії

Перш ніж звертатися до бюро перекладів, вам необхідно отримати всю інформацію про документи, які потрібно зібрати для вашої категорії візи. Існують документи, для яких в обов'язковому порядку необхідний переклад на англійську мову. Наприклад, це стосується виписки з банку про ваші поточні рахунки, за допомогою який потрібно показати свій фінансовий статус.

В агентство часто звертаються клієнти, які подають заяву на британську візу, із замовленнями на переклад наступних документів:

  • довідка з місця роботи / навчання;
  • довідка з пенсійного фонду;
  • свідоцтво про народження;
  • імміграційні документи;
  • нотаріальний дозвіл на виїзд дитини за кордон;
  • документи про наявність власності;
  • дипломи, сертифікати та інші документи.

Переклад документів для британської візи

Переклад всіх документів повинен бути сертифікованим і завірений кваліфікованим фахівцем. Перекладач агентства «TranslationStudio», що працює над замовленням, на кожному документі вказує свої контактні дані, компанію, дату перекладу. Ми займаємося наданням перекладацьких послуг багато років, тому знаємо всі нюанси того, як працювати із замовленнями на переклад для отримання візи до Великобританії. Вартість роботи визначається обсягом вихідних матеріалів. Але стандартні терміни становлять 1-3 робочих дня.

Корисне

  1. Британська віза
  2. Великобританія
  3. Бюро перекладів
Share to friends
Бюро перекладів в Києві TranslationStudio