Переклад договору на німецьку

 

Перевод договора на немецкий

В агентство «TranslationStudio»  часто надходять замовлення на спеціалізований переклад на певні мови. Спеціалізований переклад відноситься до якоїсь конкретної галузі знань (або кількох галузей) і вимагає від фахівця глибоких знань спеціальної термінології. Постійними клієнтами нашої компанії є бізнесмени і підприємці, які розвивають свій бізнес не тільки всередині нашої країни, а й далеко за її межами.

Професійний переклад від агентства

Наприклад, юридична особа хоче укласти договір з компанією Німеччини про співробітництво або постачання. Для цього буде потрібно виконати грамотний переклад договору або контракту на німецьку мову. Фахівці агентства «TranslationStudio» допоможуть вам не тільки підготувати професійний переклад юридичного документа, але і правильно його оформити зі збереженням початкового форматування. Навіть якщо вам необхідний перекладений договір в стислі терміни, ми візьмемося за це замовлення.

На переклад договору, як і контракту (угоди) йде практично однакова кількість часу. За стандартом перекладач виконує в межах 7-ми сторінок тексту на добу. На швидкість можуть впливати: складність тексту, якість наданого вихідного файла і особливі вимоги клієнта. У разі термінового перекладу замовлення буде розділене на кілька виконавців, готовий переклад яких буде перевірений одним редактором. Такий підхід дозволить зберегти термінологію і стиль викладу, який у різних перекладачів може трохи відрізнятися.

Які договори ми перекладаємо

Ми здійснюємо переклад з/на німецку мову будь-яких видів договорів, які укладають між собою юридичні і фізичні особи. Серед них договори:

  • купівлі-продажу (в тому числі нерухомості);
  • трудовий договір;
  • договір підряду;
  • позики;
  • кредитний договір;
  • про сервісне обслуговування та інші.

Всі переклади виконуються дипломованими перекладачами німецької мови, що мають досвід роботи з такими документами і спеціалізуються на юридичній тематиці.

Якщо ви хочете оцінити заздалегідь своє замовлення і дізнатися його кінцеву вартість, ви можете надіслати контракт або договір на електронну адресу нашого агентства перекладів. Наші менеджери вам повідомлять про результат протягом 15 хвилин після отримання документів.

Share to friends
Бюро перекладів в Києві TranslationStudio