Переклад довідки про несудимість на англійську

перевод справки о несудимости

Переклад довідки про несудимість - на що варто звернути увагу. Ситуацій, коли людині може знадобитися довідка про несудимість, досить багато. Це офіційний документ, що видається МВС України, і він підтверджує той факт, що громадянин не перебуває в розшуку на сьогодні і не притягувався до кримінальної відповідальності. Така довідка може знадобитися всередині нашої країни і за її межами. За кордоном потрібно надати переклад довідки про несудимість при працевлаштуванні, оформленні виду на проживання, при користуванні банківськими послугами, при усиновленні дитини. Громадянину потрібно потурбуватися про переведення цього документа до того, як він поїде за кордон.

Переклад довідки про несудимість - особливості

Цей документ має важливе значення, тому до його перекладу на державну мову слід поставитися уважно і не допускати помилок. Крім умови, що переклад довідки повинен бути реалізований кваліфікованим фахівцем, потрібна наявність штампа апостиля на документі. Але якщо документ буде пред'являтися в країні, яка не є членом Гаазької конвенції, то буде потрібно легалізувати його за всіма правилами (апостиля недостатньо).

Людині самій важко розібратися з усіма нюансами надання документів, тому краще з'ясувати всі деталі в інстанціях призначення, а переклад замовити у професійного агентства, а не у любителів. Згідно із законодавством, нотаріальний співробітник може запевнити тільки той переклад, який був здійснений дипломованим перекладачем. Проставляючи друк, нотаріус підтверджує і гарантує грамотність і точність перекладу - нотаріальний переклад.

В бюро перекладів «TranslationStudio» працюють досвідчені фахівці, які допоможуть і з перекладом, і з легалізацією. А все замовлення буде виконано якісно і в заздалегідь обумовлені терміни.

Як замовити переклад довідки

Скористатися послугою перекладу довідки в нашому агентстві можна, перебуваючи вдома або в офісі. Все що від вас вимагається, це прикріпити до листа відсканований документ і вислати його на електронну пошту компанії або заповнивши онлайн форму на сайті. Наші менеджери через 15 хвилин повідомлять вам загальну вартість замовлення, враховуючи терміновість та іноземну мову яка вас цікавить.

Бюро перекладів «TranslationStudio» гарантує точність перекладу довідки про відсутність судимості та повну конфіденційність персональних даних.

Корисне:

  1. довідка про несудимість
  2. отримати довідку про несудимість
  3. бюро перекладів
Share to friends
Бюро перекладів в Києві TranslationStudio