Переклад квитанції про оплату комунальних послуг

перевод квитанций, ЖКХ, на оплату коммунальных услугОдна з популярних послуслуг, що  надає бюро перекладів «TranslationStudio»переклад квитанції про оплату комунальних послуг. Такий документ може знадобитися для пред'явлення в консульстві тієї країни, куди ви хочете оформити візу. Деякі консульства можуть запитати переказ квитанцій для підтвердження вашого фактичного місця проживання. Це простий, але ефективний спосіб для консульських співробітників переконатися, що у претендента на візу є засвідчення факту проживання за певною адресою.

Навіщо потрібен переклад квитанції про комунальні послуги

Квитанції про оплату житлово-комунальних послуг (вода, інтернет, електропостачання, охорони і т.д.) є доказом того, що громадянин не збирається іммігрувати в іншу країну, нелегально працювати або претендувати на допомогу з безробіття, так як у нього є в рідній країні зареєстроване житло. Однак у випадках, коли в наданих документах зафіксована якась заборгованість по оплаті послуг, це може стати перешкодою для відкриття візи і вам можуть відмовити. Поряд з квитанціями ЖКГ можуть зажадати виписку з ЕГРП (єдиний реєстр прав на нерухоме майно).

Особливості перекладу квитанцій і рахунків на оплату

На перший погляд може здатися, що перевести квитанції ЖКГ нескладно і можна звернутися до перекладачів-любителей. Але це не так. Робота з цим документом відноситься до категорії нестандартного перекладу, так як квитанції відрізняються в залежності від постачальника, періоду оплати, міста або селища.

Щоб переклад документа був виконаний грамотно, необхідно уважно поставитися до перекладу власних назв (імена, прізвища, назви підприємств, адреси). Перекладачеві необхідно врахувати всі деталі тексту оригіналу і здійснити правильний переклад на іноземну мову. Помилки та неточності в перекладі квитанцій можуть призвести до серйозних наслідків і вам можуть навіть відмовити у візі.

Чому варто звернутися за перекладів в бюро TranslationStudio

Щоб уникнути подібних проблем, краще відразу звертатися в перевірені часом агентства, яким є бюро перекладів «TranslationStudio». До того ж, може знадобитися не тільки переклад квитанцій про оплату квартири, а й виконати його запевнення.

Надіслати документи нам в роботу можна кількома способами: через електронну пошту або заповнивши форму на сайті. Переклад буде виконано якісно і в обумовлений заздалегідь термін.

Щоб подивитися ціни на переклад вам просто варто перейти на сторінку ціни на послуги перекладу.

Посилання
  1. Провірка квитанцій
Share to friends
Бюро перекладів в Києві TranslationStudio