Бюро перекладів Житомир

[:ukr]Бюро переводов ЖитомирДля тих, хто шукає найкраще співвідношення ціни та якості, бюро перекладів  Житомир пропонує всі види перекладу текстів та документів. Бюро перекладів приймає тексти будь-якого рівня складності, тематичної спрямованості та обсягу. Як додаткові послуги ви завжди можете замовити будь-який вид завірення - сертифікований або нотаріальний, апостилювання та легалізацію.

Основні напрямки нашої діяльності

Ми працюємо з фізичними та юридичними особами за доступними цінами. За кожне замовлення відповідає профільний перекладач, що спеціалізується на конкретній тематиці та специфіці. Переклад тексту на медичну тематику буде направлено до медичного перекладача, технічні інструкції та керівництва з експлуатації - до технічного спеціаліста. Такий гнучкий підхід вирішує одночасно два завдання: скорочує час на роботу та покращує якість перекладу.

До ключових напрямків нашої діяльності крім галузевих перекладів належить письмовий переклад документів для посольств, інших документів, пов'язаних із отриманням посвідки на проживання, працевлаштування, навчання за кордоном.

Вартість послуг перекладу у Житомирі

Ціна на послуги письмового перекладу в нашому агентстві не відрізняються від цін в інших містах. Ми активно працюємо із громадянами по всій країні. Для того, щоб зробити замовлення в нашому бюро, Вам не потрібно приїжджати до нас в офіс або обов'язково проживати в Житомирі. Це можна зробити у віддаленому режимі – ви надсилаєте свої документи до нас на пошту, у супровідному листі вказавши деталі на замовлення (мова, терміни, вид засвідчення та ін.).

Незважаючи на те, що ціни на переклад у більшості випадків у нас фіксовані, існує кілька факторів, які незначно впливають на вартість деяких послуг. Серед основних можна назвати:

  • Терміновість перекладу;
  • Робота з екзотичною мовою;
  • Вичитування носієм мови;
  • Вибраний вами вид завірення;

У вартість послуг у бюро перекладів в Житомирі входить не лише письмовий переклад дипломованим лінгвістом, а й редагування та коректура готового тексту. Також вам не потрібно переживати за те, щоб оформлення документів було правильним – про це потурбуються наші спеціалісти. Вони чудово знають, як грамотно оформити будь-який документ відповідно до міжнародних норм та стандартів.

Дізнатись детальніше  про всі  послуги агентства в Житомирі ви можете, скориставшись будь-яким зручним способом зв'язку.

Корисно

 

Share to friends
Бюро перекладів в Києві TranslationStudio