Переклад медичних документів

Переклад медичних документів

Щоб дізнатися вартість перекладу Ваших документів і термін виконання - надішліть Ваші документи нам на пошту на безкоштовний прорахунок вартості перекладу. Вже через 15 хвилин ми дамо Вам відповідь на всі питання, які у Вас виникли! 

перевод медицинских документов в Киеве, цены, заказатьМедичний переклад - це переклад документів медичної тематики для надання документів в офіційні установи, обмін інформацією між компаніями-партнерами або людьми володіють різними мовами. Медичний переклад або переклад медичних документів вимагає використання особливого стилю викладу перекладу, чимось схожого на стиль технічного перекладу. Іншими словами, стиль медичного перекладу повинен бути "сухим", безособистісним, беземоційним. Також медичний переклад вимагає використання спеціальної медичної термінології, абревіатур для забезпечення якісного, правильного, грамотного перекладу. Бюро перекладів у Києві має всі необхідні ресурси, а також інструменти для виконання якісного і професійного перекладу документів і текстів медичної тематики. Ви можете перевірити якість простим способом, а саме замовивши безкоштовний тестовий переклад вашого документа. Про це дізнайтеся більше у співробітників компанії.

Дізнатися вартість перекладу Ваших документів

Ціни на медичний переклад документів

Переклад медичних документів є одним з найбільш складних видів перекладу. Тому вартість такого виду перекладу одна з найбільш високих. Ціни на медичний переклад ви можете побачити на сторінці вартість медичного перекладу. На цій сторінці вказана вартість перекладу текстів загальної тематики, які будуть виконуватися в стандартні терміни. Медичні переклади розраховуються з коефіцієнтом складності від 1,1 до 1,4. Наприклад, медичні інструкції оцінюються з коефіцієнтом 1.4, а звичайні довідки з коефіцієнтом 1,1.

Ви можете самостійно розрахувати вартість перекладу медичних текстів чи відправити документи нам в пошту і протягом 20 хвилин вам вже прийде прорахунок вартості перекладу та термінів ,готовності перекладу ваших документів. Якщо ж Вам потрібен терміновий медичний переклад, просто вкажіть цю інформацію в листі, і ми розрахуємо вартість і найбільш короткі терміни, в які може бути готовий Ваш переклад медичних документів.

#ПослугаЦіна, грн.
1 Переклад медичних документів від 50 грн./1 страница
2 Нотаріальне засвідчення перекладу 150 грн./1 документ
3 Засвідчення печаткою бюро 50 грн./1 документ
4 Терміновий медичний переклад 2-й тариф
5 Доставка перекладів по Україні та Києву від 40 грн.
6 Медичний переклад з залученням носія мови від 12 дол./1 сторінка
7 Вичитування/редагування медичного перекладу 70% від вартості перекладу
8 Верстка (1 в 1 з оригіналом) від 60 грн./1 фактична сторінка

Особливості перекладу медичної документації

Особливості перекладу медичних документів схожі на особливості юридичного перекладу і технічного перекладу. Іншими словами, переклад медичних документів вимагає використання правильної термінології, яка відповідає тій чи іншій країні, переклад, в якому була використана неправильна термінологія можна вважати абсолютно невірним, обов'язково потрібно граматично і стилістично правильно викласти переклад. Серед особливостей медичного перекладу, які "належать" виключно медичним перекладам є, наприклад: часто тексти медичної тематики надаються на переклад написані від руки лікарем, відповідно, почерк доктора можливо розпізнати тільки іншого лікаря, медичні тексти також іноді насичені латиною, в такому випадку ми надаємо переклад латиною в дужках. Також перекладач, який займається медичними перекладами обов'язково повинен мати дві вищі освіти, одна медична (або досвід роботи в сфері медицини), друга освіти перекладача, щоб не допустити будь-яких помилок. Всі медичні переклади обов'язково вичитуються редакторами (!), щоб забезпечити додаткову якість перекладу. Також ми виконуємо перевод статей на английский медичної тематики.

Переклад медичних текстів також, як і переклади інших тематик вимагають в деяких випадках консультації з фахівцями відповідної сфери, тому ми співпрацюємо з докторами, щоб мати можливість отримати консультацію при необхідності. Дуже популярною послугою є переклад медичних статей на англійську, переклад медичних текстів з англійської або переклад медичних статей на німецьку. По-перше, більшість наукових досліджень публікуються саме англійською мовою, а, по-друге, переклад медичних текстів на англійську дасть можливість надати інформацію з обмеженим доступом великому колу читачів. Також в зв'язку з розвитком медичної галузі та розвитку міжнародної медицини практично у кожної людини є можливість виїхати на лікування за кордон. І найчастіше такою країною є Німеччина (згідно з останніми дослідженнями). Відповідно, при виїзді за кордон на лікування в Німеччину Вам буде необхідний переклад медичних документів на німецьку. Всі переклади, які ми надаємо здійснюються дипломованими перекладачами зі спеціалізацією на медичній тематиці перекладу. Це означає, що Ваш переклад буде виконаний вірно на всі 100%. Ви можете також подивитися статтю як перекласти з української на німецьку медичної тематики.

Терміновий переклад медичних документів

Також Ви можете замовити терміновий переклад медичних документів, в разі, якщо терміни піджимають, а без діагнозу лікаря їхати закордон не має сенсу. Терміновий переклад медичних документів, ми виконуємо тільки в найбільш важливих випадках, залучаючи при цьому наших кращих фахівців.

Виконуючи терміновий медичний переклад ми завжди намагаємося вкластися в терміни необхідні клієнту, але в будь-якому випадку головним пріоритетом для нас в такому перекладі, як і в будь-якому іншому випадку буде його якість.

Ви також можете подивитися інформацію за запитом - переклад з української на чеську

Розрахувати вартість перекладу

 

Що входить в переклад медичної документації?
 • Переклад історій хвороби;
 • Терміновий переклад медичних документів;
 • переклад результатів обстежень (аналізи крові, сечі, мазки, копрограма, гістологічні дослідження, мікробіологічні дослідження, рентгенографія, денситометрія, УЗД, ехокардіографія, КТ, МРТ, ПЕТ, тонографія і т. д.);
 • Переклад клінічних досліджень;
 • Переклад поправок до протоколів;
 • Переклад інструкцій і технічної документації до медичного обладнання;
 • Переклад медичних статей;
 • Переклад медичних каталогів;
 • Переклад медичних анкет;
 • Переклад навчальних і довідкових посібників;
 • Переклад медичних довідок;
 • Переклад звітів по випробуванню лікарських препаратів;
 • Переклад сайтів медичної тематики;
 • Переклад медичних висновків, епікриз, результатів обстежень;
 • Переклад виписки з амбулаторної картки та епікриз;
 • Переклад сертифікатів фармацевтичних продуктів і правил організації;
 • Виробництва і контролю якості лікарських препаратів;
 • Переклад документів, що відносяться до будь-якої галузі медицини і фармацевтики;
 • Переклад договорів
Як замовити переклад медичних документів

Замовити переклад медичних документів - це дуже просто зробити, ви можете скористатися наступними простими способами, щоб довідатися про ціни на ваше замовлення, терміни його виконання, а також підтвердити медичний переклад документів.

Для цього ви можете:

 • вислати матеріали для перекладу нам в пошту;
 • заповнити форму замовлення, яка розміщена на нашому сайт, за посиланням;
 • проконсультуватися з контактними телефонами і оформити замовлення за телефоном;
 • передати ваші документи нам в офіс за допомогою кур'єра або підвезти їх особисто.

Протягом понад 5 років  бюро медичних перекладів TranslationStudio надає послуги медичного перекладу тексту з і на більш ніж 50 мов світу. За цей період часу ми змогли підібрати команду фахівців, які бездоганно зможуть виконати будь-яке завдання в сфері перекладу медичних документів. Ми створили власні глосарії і бази перекладів, щоб прискорити процес перекладу і його здешевити. Всі переклади виконуються згідно з міжнародними стандартами якості. Ми маємо досвід, необхідні технології, інструменти і фахівців, щоб гарантувати Вам якість та своєчасність медичного перекладу документів. Також ми пропонуємо медичний переклад за дуже привабливими цінами.

Щоб дізнатися вартість перекладу Ваших документів і термін виконання - надішліть Ваші документи нам на пошту на безкоштовний прорахунок вартості перекладу. Вже через 15 хвилин ми дамо Вам відповідь на всі питання, які у Вас виникли!
Share to friends
Бюро перекладів в Києві TranslationStudio