Бюро перекладів Київ

Бюро переводов КиевБюро перекладів Київ надає послуги перекладу текстів будь-якої складності і тематичної спрямованості. Також клієнти можуть замовити в нашому агентстві галузевогоперекладу документів. Всі переклади, виконані дипломованими фахівцями, мають високий рівень якості. Замовлення здійснюються в чітко встановлені терміни.

Крім основних послуг, ви можете замовити в бюро перекладів Київ завірення у нотаріуса або печаткоюю бюро, легалізацію документів або апостилювання. Почати з нами співпрацювати дуже просто - вам достатньо надіслати свої документи на нашу поштову адресу і через 15 хвилин у вас буде детальна і чітка інформація про тарифи і терміни. При цьому в більшості випадків не варто відправляти оригінали документів, достатньо надіслати їх скани, копії або фото. Тільки в окремих випадках, коли запитуюча сторона цього вимагає, необхідно надати нам оригінал документа, що підлягає перекладу і засвідчення.

Как формируется цена на перевод текстов Киеве

Вартість послуг в бюро перекладів Київ однакова для всіх громадян України, незалежно від територіального місцезнаходження. Наші бюро перекладів працюють по всій країні і ціни для жителів Києва будуть такими ж, як і для жителів будь-якого іншого міста.

Ознакомитись з загальними цінами на поширені послуги, ви можете на спеціально відведеній для цього сторінці на сайті. Вартість перекладу або конкретної послуги для ваших документів можна дізнатися у менеджерів компанії.

Фактори, що впливають на вартість, досить логічні і зрозумілі:

  • Рівень складності тексту.
  • Терміновість виконання перекладу.
  • Якість сканів або копій документів.
  • Необхідність в вичитування готового тексту.
  • Додаткові послуги: всі види запевнення.

Для посольств деяких країн (Канада, США, Великобританія та інші) необхідно надати сертифіцикований переклад документів. Цю послугу також надає наше агентство в Києві.

В бюро перекладів Київ терміновість здійснення замовлень ніяк не впливає на їх якість. Над терміновими, але об'ємними текстами працює кілька фахівців. Лінгвістичні знання, практичні навички і великий досвід перекладачів агентства, а також велика мовна база і новітні технічні можливості - все це дозволяє надавати клієнтам своєчасні послуги гідної якості.

Корисно:

Share to friends
Бюро перекладів в Києві TranslationStudio